RİZE HABERLERİ

Kulüpler R4 Rafting Türkiye Şampiyonası Düzce'de Başladı

kulupler-r4-rafting-turkiye-sampiyonasi-duzcede-basladi Kulüpler R4 Rafting Türkiye Şampiyonası'nın ilk ayağı, Düzce'de başladı.Rize takımıda şampiyonada...

Rizeli Gençler 'Uyuşturucuya Hayır' Gösterisi Yaptı

rizeli-gencler-uyusturucuya-hayir-gosterisi-yapti Rize’de artan uyuşturucu ticareti ve uyuşturucu kullanımı, uyuşturucu ile mücadele konusunda çok sayıda genci bir araya getirdi

Maça Nasıl Girerim?

maca-nasil-girerim 2013-2014 futbol sezonu Çaykur Rizespor kombinesi olanlar sezon sonuna kadarki bütün iç saha maçlarına PASSOLİG kartına ihtiyaç duymadan girebilecekler.

Tarihi Rize Pazar Kız Kalesi restore ediliyor

tarihi-rize-pazar-kiz-kalesi-restore-ediliyor Pazar ilçesindeki tarihi Kız Kalesi'nde (Kızkule) restorasyon çalışmalarına başlandı.

Rizeli Karateci Türkiye Şampiyonu oldu

rizeli-karateci-turkiye-sampiyonu-oldu Erzincan’da düzenlenen Okul Sporları Gençler Karate Türkiye Şampiyonasında Rizeli Sporcu Abdülkadir Kara, Türkiye Şampiyonu oldu.

Çayeli Belediye Başkanı Atilla Esmen'e saldırı

cayeli-belediye-baskani-atilla-esmene-saldiri Çayeli Belediye Başkanı Atilla Esmen ile şoförü saldırıya uğrayarak darp edildi.

SÖZER OPTİK 23 NİSAN KAMPANYA

sozer-optik-23-nisan-kampanya SÖZER OPTİK 23 NİSAN KAMPANYA

Ak parti İl bazında en çok oyu Rize'den aldı

ak-parti-il-bazinda-en-cok-oyu-rizeden-aldi Memletinden Ak partiye tam destek

AK Parti'nin Yenikapı mitingine rekor katılım

ak-partinin-yenikapi-mitingine-rekor-katilim AK Parti, bugün Yenikapı Meydanı'nda yapacağı mitingle gövde gösterisine hazırlanıyor. Mitinge 1 milyondan fazla kişinin katılacağı tahmin ediliyor.

ÇALIŞMADA REKOR.AKGÜL 9000 EVİ GEÇTİ

calismada-rekorakgul-9000-evi-gecti Çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Rize Belediye Başkan Adayı Uzm.Dr Zelkif AKGÜL, akşam ev ziyaretlerinde bir rekora doğru ilerliyor.

Chp Rize Belediye Başkan Adayı Orhon Seçim çalışmlarına devam ediyor

chp-rize-belediye-baskan-adayi-orhon-secim-calismlarina-devam-ediyor CHP'NİN RIZE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DR.MİNE ORHON, İL KÜLTÜR MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET EDEREK KÜLTÜR MÜDÜRÜ İSMAİL HOCAOĞLU İLE SOHBET ETTİ VE RİZE’DE TURİZMİ GELİŞTİRMEK İÇİN YAPILMASI

Mhp Rize Beldiye başkan adayı Akgül çalışmlarına devam ediyor

mhp-rize-beldiye-baskan-adayi-akgul-calismlarina-devam-ediyor Çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Rize Belediye Başkan Adayı Uzm.Dr.Zelkif AKGÜL ve ekip arkadaşları bu gün sabah MÜSİAD da sabah kahvaltısında Rize MÜSİAD yönetimi ile bir araya geldi.

Başbakan Bu Gece Rize'ye Geliyor

basbakan-bu-gece-rizeye-geliyor Başbakan Erdoğan, Rize, Artvin ve Erzurum mitinglerine katılmak üzere bu gece (Perşembe), babaocağı Rize’ye geliyor

Rize’ye Harikalar Diyarı Geliyor

rizeye-harikalar-diyari-geliyor RİZE’YE HARİKALAR DİYARI GELİYOR

Derepazarıspor faturayı futbolculara kesti

derepazarispor-faturayi-futbolculara-kesti Rize Amatör takımlarından Derepazarıspor'da futbolcular, ligin bitimiyle birlikte kulüpten paralarını alamamalarının mağduriyetini yaşıyorlar.

Rize'de Boyner ürünlerini sokağa döküp yaktı

rizede-boyner-urunlerini-sokaga-dokup-yakti Rize’de bir boyner kuruluşu olan fabrika mağazası sahibi ismail alim, iş yerindeki boyner marka ürünleri sokağa dökerek yaktı

Kazmaz; AKP’nin Asıl Adayı Bekaroğlu'dur

kazmaz-akpnin-asil-adayi-bekarogludur MHP İl Başkanı Kazmaz canlı yayında ‘Bekaroğlu AKP’nin Adayıdır’ dedi.

CHP CANLI İZLE

chp-canli-izle CHP CANLI İZLE

Rize’de Trafik Kazası: 6 Yaralı

rizede-trafik-kazasi-6-yarali Rize’de akşam saatlerine yakın Ç. Rizespor-Galatasaray maçının oynanacağı stadyumun hemen arkasında ters yöne giren araç diğer taraftan gelen araçla kafa kafaya çarpıştı.

Mine Orhon'un İsmet Köseoğluna cevabı

mine-orhonun-ismet-koseogluna-cevabi Herkes gazeteci olabilir mi?